Kaune vykusiame seminare – rekordinis klausytojų skaičius

2015 m. kovo 15 d. Kauno „Technopolio“ konferencijų salėje LKD šunų elgsenos specialistų – trenerių sąjunga organizavo pirmąjį seminarą tema „Jauno šuniuko auklėjimo abėcėlė“. Į salę sugūžėję daugiau nei 70 dalyvių ieškojo atsakymų į šuniuko auklėjimo, dresūros klausimus, o į juos atsakinėjo ir seminarą vedė sąjungos lektoriai – dresūros treneriai Skirmantas Ročka ir Jonas Valančius.

Treneris Jonas Valančius pristatė savo požiūrį į šunų auklėjimą. Trenerio nuomone, pirmiausia sąmoningai turi elgtis šeimininkas, tik po to sąmoningumo galima tikėtis iš šuns. Skirmantas Ročka pristatė ne tik seminaro teorinę medžiagą apie motyvavimą maistu, tačiau parodė keletą savo jaunųjų auklėtinių bei savo asmeninį šunį, su kuriuo ruošiasi sportinėms IPO varžyboms. Auditorija su susidomėjimu stebėjo jaunųjų keturkojų auklėtinių darbą, palydėdama juos aplodismentais.

Seminaro metu atvykusiems išdalintose atsiliepimų anketos vienas dažniausių prašymų – ilginti seminarų laiką bei padaryti daugiau tokių seminarų, ką mes tikėsimės ir išpildyti. Dėkojame visiems atvykusiems.