Skaistė Svidraitė

Skaistė Svidraitė

Skaistė Svidraitė (1996m.) Klaipėda. Beglobių gyvūnų socializacija

Kinologijoje atsiradau labai paprastai. Dėl „beprotiško“ noro turėti vokiečių aviganį. Tuo metu dar buvau nepilnametė, gyvenau su tėvais, jie nepritarė mano norui bute laikyti vokiečių aviganį. Taip pradėjau savanoriauti gyvūnų globos namuose, sukūriau Klaipėdos šunų mylėtojų grupę socialiniame tinkle, pradėjau bendrauti su veisėjais, dresuotojais, organizuoti susitikimus savo mieste. Tiesiog dariau viską, kad būčiau tarp šunų, taip vieną dieną parašiusi viešą laiškelį Kalėdų seneliui, pilnametystės proga dovanų gavau leidimą auginti vokiečių aviganį. Tam, jog galėčiau auginti savo svajonių šunį nuėjau kryžiaus kelius, o dabar tai tiesiog mano gyvenimo būdas.

Kadangi mano šunininkystės kelias prasidėjo gyvūnų globos namuose, tai turbūt natūralu, jog tai labiausiai mane ir traukia. Probleminiai šunys yra mano varikliukas. Todėl, jog tai yra dažniausiai ilgas ir nuoseklus darbas, niekada nesikartojantis, kupinas staigmenų. Visai neseniai įsteigiau VšĮ „Šuniukų fėja“, todėl, kad kaikuriuose prieglaudose trūksta profesionalumo. Mano galva, gyvūnų globa negali užsiimti žmonės nenutuokiantys elementariausių šunų elgesio pagrindų, todėl aš siekiu aukščiausių gyvūnų globos standartų ir svajoju atidaryti šunų psichikos reabilitacijos centrą.

Šiuo metu auginu beveik 4 vokiečių aviganius. 3 su manimi, ketvirtasis jau yra tačiau laukia tam tikrų sąlygų, kad galėčiau pasiimti. Tik vienas iš jų yra kilmingas vokiečių aviganis, kiti trys yra vokiečių aviganių mišrūnai: du iš prieglaudos, vienas gimęs iš „meilės“ patvorį. Visi jie yra kompanionai, būtent dėl to ir atsiradę mūsų šeimoje.
Gyvenimo moto: Tik meilė ir pagarba vienas kitam gali išgelbėti pasaulį.

Šuniukų fėja

ssvidraite@gmail.com

865823512