Sandra-Sakalauskaitė

Sandra Sakalauskaitė

Esu Sandra. Jau būdama šešerių metų pradėjau domėtis daugiau nei daugumai įprasta šunimis. Šitas mano hobis palaipsniui peraugo į gyvenimo būdą. Vaikystė pagailėjo man keturkojo draugo, tad atsiradus pirmai galimybei atsiėmiau su kaupu :). Dar mokyklos laikais dirbau gyvūnų globos namuose, vėliau įsigijau iš ten augintinį, su kuriuo atsivėrė  mano kelias į šunų pasaulį. Pradėjau lankytis parodose, sportuoti Agility, rimčiau domėtis dresūra. Laikui bėgant, įsigijau dar kitokių veislių. Mano mokykla „Mano lyderis“- tai tik mažas indėlis į ateities planus. Tikiuosi, kad mano darbai ir patarimai, padės visuomenei pažinti ir suprasti šunis.

 

Tik susikūrus LKD šunų elgsenos specialistų-trenerių sąjungai, buvau pakviesta įstoti ten, todėl dabar esu LKD šunų elgsenos specialistė – trenerė  ir turiu specializacijas kaip šunų/šuniukų auklėjimas ir sociaizacija, bendras paklusnumas, parengimas parodoms. Savo veiklą stengiuosi vykdyti kuo plačiau, įtraukiant visuomenę, stengiantis dalyvauti įvairiuose renginiuose, pasirodymuose, seminaruose, daug dirbant  aikštelėje, padedant parodų srityje, dalyvaujant varžybose. Taip pat konsultuojant šunų auginimo, laikymo, dresavimo klausimais. Kasmetinės išvykos, stovyklos padeda suartinti bendraminčius.

 

Šiuo metu auginu 4 šunis – tai belgų aviganį malinua KOPA, ji mano mokyklos „veidas“, savo darbu ir gabumais padėjusi man pačiai tobulėti. Tokio šuns turbūt jau nebeturėsiu. Bei tris cvergšnaucerius, kurie kartais irgi būna įtraukti į mano veiklą, tačiau su jais prasidėjo mano veisėjo kelias.

 

Aš neturiu vieno metodo, būdo, kuris tiktų visiems šunims , todėl turėdama savo žinių bagažą, stengiuosi atrasti kelią į kiekvieno šuns širdį. MOTO- „Kiekvienas šuo turi teisę būti laimingu“.

 

gsdsandra@gmail.com

+370 673 09970

Mano Lyderis

Facebook: Mano Lyderis