Sandra Pabrėžienė

Sandra Pabrėžienė

Bendro paklusnumo treniruotės, aktyvi socializacija mieste, elgsenos problemų  sprendimas, veisėjų konsultavimas iki šuniukų gimimo bei augant vadai (neurologinė stimuliacija ir ankstyvoji socializacija, šuniukų testavimas), švietėjiška veikla.

 

Šunys yra labai didelė mano gyvenimo dalis ir galiu drąsiai teigti, kad be jų tiesiog negalėčiau gyventi. Nuo vaikystės susižavėjau šiais nuostabiais gyvūnais, todėl nusprendžiau sieti gyvenimą su jais. Pirmasis mano šuo buvo taksų veislės kalytė Džilda. Dabar pagalvojus ima juokas, kai nuolat girdėdavau komentarus, jog šių šunų dresuoti neįmanoma. Bet aš sakiau, kad nieko nėra neįmanomo, todėl ėmiausi darbo ir pradėjau domėtis bei skaityti literatūrą dar vaikystėje.  Būtent tai ir buvo mano pirmieji žingsniai dresūros link. Kuo toliau tuo labiau susidomėjimas šunimis bei dresūra augo. Įrodžiau skeptikams, kad taksai kaip ir visi kiti šunys yra puikiai dresuojami. Vėliau susidomėjau ir pradėjau ruoštis parodoms, atradau naują aistrą – Agility sportą.

Šiuo metu auginu 2 šunis – Vokiečių pinčerių veislės patiną Bestą, kurio vardu buvo pavadinta mano dresūros mokykla, bei Australų aviganių veislės kalytę Skają. Tai labai imlūs ir protingi šunys, kurie atsidavę darbui 100%. Kartu su Bestu ir Skaja lankomės parodose, mokomės paklusnumo bei įvairių įdomių triukų, sportuojame agility.

Mokinių dėka neblėsta noras vis labiau  tobulėti ir siekti kuo geresnių rezultatų. Jų pasiekti rezultatai man visada labai svarbūs ir nuoširdžiai džiugina bei glosto širdį. Dresūra – tai svarbi mano gynenimo dalis, kuri suteikia mokiniams ne tik aktyvų, bet ir smagų laisvalaikio praleidimą.

Garantuoju, kad mano pamokose, būsite laimingi ne tik Jūs, bet ir jūsų augintinis.

Mano tikslas – teigiama motyvacija tiek šuniui, tiek šeimininkui, stiprus ir užtikrintas šuns ryšys ir kontaktas į jus, motyvacija naudojant teigiamus darbo metodus.

Šiuo metu esu  LKD šunų elgsenos specialistė – trenerė (specializacijos : bendras paklusnumas, elgesenos korekcija, ankstyvoji socializacija bei neurologinė stimuliacija, ruošimas parodoms ).

Moto:  Pinigai gali nupirkti puiku šunį. Bet tik meilė gali priversti jį vizginti uodegą. ( Money can buy a fine dog, but only love can make him was his tail.  Kinky Friedman)

+370-604-52800

s.pabreziene@gmail.com

Bestas