Sąjungos atstovai aktyviai dalyvavo tarptautinėje šunų parodoje

Kovo 8-9 dienomis „Litekspo“  vykusios tarptautinės šunų parodos edukacinėje programoje sudalyvavo ir mūsų Sąjungos atstovai – Ana Menčiūnienė su Berno zenenhudu Alvaru pademostravo Lietuvoje dar ganėtinai naujos, tačiau sparčiai populiarėjančios, o pasaulyje gan mėgstamos šakos – šokio su šunimi – programą.  Žiūrovai galėjo įsiitkinti, kad ir didžiulis gauruotas „meškinas“ gali būti puikus šokėjas – tereikia daug noro, perpus tiek pastangų, ir kruopelės entuziazmo iš šeimininko pusės.

Nemaža žiūrovų pritraukė ir Sergejaus Gračiovo paruošta programa – puikiai dresuotų Stafordšyro tererų pasirodymas, dar kartą primenantis auditorijai, kad kiekvienas šuo – tai dresuotojo ir šeiminnko įdėto darbo atspindys.

Prieglaudų gyvūnų socializacijos specialistė Ugnė Nedzinskaitė bendravo su svarstančiais šuniuko įsigijimo galimybę parodos lanytojais. Buvo aptarta daug įvairiausių klausimų – nuo to, kokio temperamento ir dydžio augntinį geriau pasirinkiti, iki dažniausia kylančių problemų auginant šunį.

Daugiau kadrų iš renginio su sąjungos treneriais rasite čia ir čia.