LKD šunų elgsenos specialistų-trenerių sąjunga organizavo pirmąjį seminarą

Kovo pirmąją startavo pirmasis Šunų elgsenos specialistų-trenerių sąjungos seminaras-diskusija. „Jauno šuniuko auklėjimo abėcėlė“ – taip pavadintas renginys pritraukė pilną auditoriją klausytojų. Į seminarą susirinko marga auditorija – ir patirties jau turintys dresuotojai, ir žmonės, įsigiję savo pirmąjį augintinį. Seminaro-diskusijos metu buvo paminėtos pagrindinės mažo šuniuko auklėjimo ypatybės, nemažai laiko skirta dažniausiai daromoms auklėjimo klaidoms ir jų pasekmėms aptarti.

Seminarą vedė Šunų elgsenos specialistų-trenerių sąjungos nariai: Jonas Valančius – bendro paklusnumo dresūros atstovas, Ana Menčiūnienė – šokių su šunimis (Freestyle) atstovė, Skirmantas Ročka- IPO atstovas, Kęstas Zaikauskas – šunų jėgos sporto atstovas, Ugnė Nedzinskaitė – beglobių šunų socializacijos atstovė. Gyvu modeliu dirbo Kęsto Zaikausko Argentinos dogė Fada, seminaro metu demonstravusi, kaip turi elgtis nepriekaištingai išauklėtas šuo- vaikštinėjo po auditoriją, mandagiai bendravo su susirinkusiais žmonėmis ir keletu keturkojų, bandė įsitaisyti ant kelių šeimininkui, o galiausia, per klausimų-atsakymų dalį, tiesiog užsnūdo – matyt, visi atsakymai jai jau buvo žinomi.

Tai – pirmasis Šunų elgsenos specialistų-trenerių sąjungos organizuojamas renginys. Tokio pobūdžio seminarus planuojama rengti kas mėnesį, o galbūt ir dažniau.