Ana Menčiūnienė šunų dresūros mokyklos Great Pet vadovė

Ana Menčiūnienė

Bendro paklusnumo treniruočių vedimas,  šunų probleminio elgesio sprendimai, obedience, rally obedience bei canine „fristailo“ (šokių su šunimis) sporto treniruotės, individualios treniruotės, ankstyvoji šuniukų socializacija ir vadų testavimas, konsultacijos namuose ir internetu, seminarų ir vebinarų vedimas.

Su šunimis praleidau daugiau nei 20 metu. Pirmas mano šuo buvo mišrūnas, antras – rytų Europos aviganis, vėliau auginau berno zenenhundus Alvarą bei Kodį. Būtent šitie šunys įtraukė į profesionalią kinologinę veiklą ir tapo mano didžiausiais mokytojais, už ką liksiu jiems dėkinga visą gyvenimą. Šiandien esu LKD šunų elgsenos specialistė – trenerė (specializacijos – bendras paklusnumas, elgesio korekcija, ruošimas parodoms, šokiai su šunimis), sąjungos tarybos narė.

Visada domėjausi ne tik šunų paklusnumu, bet ir pačiu procesu – kaip tai padaryti įdomiai, efektyviai, be streso gyvūnui ir šeimininkui, kokie procesai vyksta šuns galvoje. Kaip sudėlioti treniruotes, kad jos neštų džiaugsmą abiems ir įkvėptų mokytis bei tobulėti. Iš kiekvienos treniruotės, iš kiekvieno lankyto seminaro stengiuosi „ištraukti“ ir išsaugoti sau kažką svarbaus. Nuolatinis žinių alkis, užsispyrimas ir noras pasiekti rezultatą neaukojant šuns savijautos ir sveikatos, tobulėjimas vardan gyvūno gerovės – manau kad šios savybės aprašo mane kaip asmenybę.

Šiandien šuns neauginu, bet ne už ilgo žadu auginti borderkolių veislės šuniuką. Ši veislė pakerėjo savo  gebėjimu mokytis, išskirtiniu mąstymu bei unikaliomis fizinėmis savybėmis – greičiu, ištverme, koncentracija. Šuo taps mano gyvenimo kompanionu, asistuos pamokose ir sportuos pagal galimybes.

MOTO – „Every pet have the opportunity to be great,“ arba kiekvienas šuo turi galimybę tapti puikiu augintiniu.

Kontaktai:
+37065677959

greatpetdogs@gmail.com

GreatPet